خدایا برای تو حرکت می کنیم
جزوات ارشد فراگیر
جزوات ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات کنکور دکترا
سوالات کنکور دکترا
تند خوانی و تقویت حافظه
تند خوانی و تقویت حافظه
مجموعه سوالات کامل فراگیر
مجموعه سوالات کامل فراگیر
صفحه راهنمای وب سایت همیشه آنلاین

تهيه سوالات و جزوات کارشناسي ارشد فراگير پيام نور
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها

اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور برای استخدام

اعتبار مدرک دانشگاه برای استخدام

اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور - دانشگاه پیام نور

اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور - دانشگاه پیام نور

 

اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور - رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه مدرک دانشگاه پیام نور برای استخدام در دستگاهها معتبر است، گفت: همه دستگاههای دولتی موظف هستند دارندگان مدرک دانشگاه پیام نور را استخدام کنند در غیر این صورت تخلف کرده و این تخلف قابل پیگیری است.

رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه مدرک دانشگاه پیام نور برای استخدام در دستگاهها معتبر است، گفت: همه دستگاههای دولتی موظف هستند دارندگان مدرک دانشگاه پیام نور را استخدام کنند در غیر این صورت تخلف کرده و این تخلف قابل پیگیری است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن زیاری امروز یکشنبه در اولین نشست خبری خود با بیان این مطلب افزود: در سال گذشته یکی از دستگاه‌های مربوط به وزارت نفت از دارندگان مدارک دانشگاه پیام نور خودداری کرده بود که این موضوع پیگیری شد چرا که این اقدام تخلف محسوب می‌شود و بخشنامه معاون اول رئیس جمهور نیز در این زمینه وجود دارد.

دانشجویان پیام نور از نظر فرهنگی در وضعیتی مطلوبی هستند

رئیس دانشگاه پیام نور درباره وضعیت فرهنگی این دانشگاه گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور از نظر فرهنگی، تربیتی و معرفتی در مقایسه با سیار دانشگاه‌ها وضع مطلوب‌تری دارند البته دانشگاه‌های دیگر نیز سعی در رعایت مسایل معرفتی خود دارند اما دانشگاه پیام نور در این زمینه‌ها در مقایسه با سایر دانشگاه‌ها پیشگام است.

95 درصد دانشجویان پیام نور بومی اند

وی افزود: بالغ بر 95 درصد دانشجویان پیام نور بومی هستند و سلیقه‌های کاری، محلی و بومی بودنشان و همچنین رشته‌ها و سختی دروسشان باعث شده که آنها توجه بیشتری به درس داشته باشند و از نظر معرفتی و تربیتی نیز در وضع مطلوب‌تری قرار گیرند.

زیاری افزود: امیدواریم با در نظر گرفتن شاخص‌های معرفتی که در محتوای علوم انسانی دانشگاه پیام نور ارایه می‌‌دهیم روز به روز بتوانیم وضعیت فرهنگی و تربیتی در این دانشگاه را ارتقا دهیم.

وی درباره تعداد صندلی‌‌های خالی دانشگاه پیام نور در سال جدید تحصیلی نیز گفت: به نظر می‌رسد در سال جدید به دلیل اینکه ظرفیت ها را خیلی محدود اعلام کردیم مشکل خالی بودن صندلی پیدا نکنیم اما اظهارنظر نهایی در این زمینه منوط به پایان یافتن ثبت نام‌ها است چرا که تا چند روز آتی نیز ثبت نام در دانشگاه پیام نور ادامه پیدا می‌کند.

زیاری درباره آنچه که به عنوان انتقال دانشگاه پیام نور به خارج از تهران مطرح می‌شود نیز گفت: همان طور که معاون رئیس جمهور اعلام کرد خروج از تهران در بحث دانشگاه‌ها مطرح نیست اما دانشگاه پیام نور به عنوان یک دانشگاه دولتی بررسی امکان خروج از تهران را در دستور کار خود قرار می‌دهد و در همین چارچوب کاهش نیروی انسانی و یا انتقال آنها به جاهای مختلف را بررسی می‌کند یعنی در جایی که تراکم نیروی انسانی به اندازه فعلی لزومی ندارد از میزان نیروی انسانی‌مان کم خواهیم کرد.

میزان قبولی دانشجویان پیام نور در

رئیس دانشگاه پیام نور درباره میزان قبولی دانشجویان پیام نور در کنکور کارشناسی ارشد نیز گفت: میزان قبولی دانشجویان پیام نور در کنکور کارشناسی ارشد نسبت به دانشگاه‌های غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد بیشتر است.

زیاری درباره اعتبار مدارک دانشگاه پیام نور در خارج از کشور گفت: مدارک دانشگاه پیام نور مانند سایر دانشگاه‌ها در هر کشوری که وزارت علوم با آنها تفاهماتی دارد دارای اعتبار است البته اگر کشوری مدارک پیام نور را نشناسد باید از طریق وزارت علوم زمینه معرفی مدارک را فراهم کنیم.

وی در پاسخ به سئوالی درباره پرسش یکی از نمایندگان مجلس راجع به نحوه هزینه کرد اعتبارات دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد: در 90 درصد استان‌های کشور شهریه‌ای که از دانشجویان دریافت می‌شود کمتر از هزینه‌ای است که برای دانشگاه انجام می‌ شود لذا از یک تا 5 میلیارد از بودجه کل دانشگاه به همه استانها غیر از تهران اختصاص پیدا کرده علاوه بر اینکه به همه واحدها و مراکز طی این سالها درآمد حاصل از شهریه ارایه شده و بودجه‌هایی نظیر بودجه‌های عمرانی نیز به آنها تعلق گرفته است.

اجرای طرح ظرفیت در دانشگاه پیام نور

زیاری از اجرای طرح "ظرفیت" در دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: طرح "ظرفیت" عبارت از ا ین است که ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته‌های مختلف واحدها و مراکز دانشگاه پیام نور متناسب با امکانات صورت گیرد لذا دیگر شاهد این نخواهیم بود که یکباره در یک ورودی 200 نفر در یک رشته قبول شوند بلکه ظرفیت ها را 5، 10، 15 و ... نفری اعلام کرده‌ایم. برخی اعتقاد داشتند که با اجرای این طرح جمعیت دانشجویی پیام نور افت شدید پیدا می‌کند اما نه تنها کم نشد بلکه زیاد هم شد و کیفیت ورودی‌هایمان نیز افزایش یافت.

رئیس دانشگاه پیام نور درباره اقداماتی که برای ارتقای کیفی دانشگاه پیام نور در نظر گرفته شده است، به تقویت انتشارات، ارتباط با ناشرین و نظم دادن بیشتر به توزیع کنندگان اشاره کرد و گفت:‌ نزدیک سه هزار عنوانی که منبع درسی پیام نور است به صورت دیجیتالی آماده شده و در اختیار روسای پیام نور استانها قرار گرفته و در استان فارس استفاده از آن برای دانشجویان به صورت پایلوت اجرا می‌شود و در مرحله بعدی کلیه دانشجویان پیام نور با استفاده از شناسه و رمزی که به آنها تعلق می‌گیرد می‌توانند دسترسی پیدا کنند.

راه اندازی آزمایشگاههای مرکزی ویژه پیام نور

وی از تهیه فیلم آموزشی قابل استفاده دانشجویان سراسر کشور و ساماندهی آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مجهز در استانها خبر داد و گفت: ایجاد آزمایشگاه های قطبی و ملی یا راه‌اندازی قطب آزمایشگاهی در استانها گام دیگری است که در دست مطالعه قرار گرفته و براساس آن یک  یا چند آزمایشگاه بزرگ و مجهز در هر استان راه‌اندازی می‌شود تا کل دانشجویان استان بتوانند از این آزمایشگاه‌های متمرکز استفاده کنند.

زیاری تقویت بخش مجازی در دانشگاه پیام نور را از تاکیدات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برشمرد و گفت: گسترش کمی پیام نور به خصوص در دولت نهم جهش دو برابری داشته یعنی از 250 واحد مرکز به بیش از 500 واحد مرکز رسیده است که البته تاسیس آنها به طور عموم با تقاضای مردم و نمایندگان مجلس بوده است و این اقدامی بوده که شکستن سد کنکور کارشناسی را در کنار اقدامات سایر دانشگاه‌ها میسر کرده است.

تهیه و تنظیم : همیشه آنلاین

منبع : خبرگزاری مهرمطالب مرتبط با این مطلب :

برچسب ها : , , , , , , , , , ,

..:: با محبوبیت این مطلب در گوگل به دیگران امکان دسترسی به آن را بدهید ::..اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور اعتبار , مدرک , فراگیر , پیام نور , اعتبار مدرک , مدرک فراگیر , استخدام مدرک پیام نور اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور برای استخدام در مراکز دولتی مورد تضمین قرار گرفت همه دستگاههای دولتی موظف هستند دارندگان مدرک دانشگاه پیام نور را استخدام کنند

ارسال مطلب به : ياهو مسنجر بالاترين فيس بوک دنباله فريندفيد ارسال ايميلکلوب تويتر


مجموعه های تخصصی گروه همیشه آنلاین
All Arshad 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر نرم افزار
بسته کامل جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
40b7398e modiriat ejrayi 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
d209e830 Modiriat Bazargani 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
ba24ec2d Modiriat MBA 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت mba ام بی ای
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت MBA ام بی ای
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۲۰۰۰ تومان
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۵۰۰ تومان
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
1 لوح فشرده
۱۰۶,۰۰۰ تومان

برای اینکه بتوانید از آخرین مطالب ( دانلود سوالات و مقالات و خبرهای پیام نور ) مطلع گردید با وارد کردن ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

آدرس ایمیل خود را وارد نماییدتوجه داشته باشید که پس از ثبت ایمیلتان یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی جهت تکمیل ثبت نام شما در خبر نامه به ایمیل شما ارسال میگردد که باید بروی لینک ارسالی کلیک نمایید تا فرآیند ثبت نام شما در خبر نامه تکمیل گردد

پاسخ۴۹به “اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور برای استخدام”

 1. ارادتمند می‌گه:

  سلام
  اعتبار اصلی جایی است که بابت توانتان مشغول به کار خواهید شد.
  در شرکت ما در بین فارغ التحصیلان مختلف از دانشگاههای کشور چند نفر پیام نوری داریم که همه آنها بسیار باهوش و در کارشان موفق هستند و بر اساس لیاقتشان حتی یکی از آنها مدیر قسمت و بسیار توانمند نیز می باشد.اصلا نگران مدارک نباشید(با هر مدرکی از هر دانشگاهی ممکن است موفق یا ناموفق باشید) و تنها چیزی که مهم است توان فکری و بینش فرد است که در دانشگاه های معتبر به دلیل ساختار دانشگاه , اعتماد به نفس دانشجویان و همفکری آنها تقویت می شود. حال این شما و این عرصه یادگیری که مسلما نیاز به مطالعه مناسب , تفکر تفکر تفکر و تفکر و تلاش در به کارگیری آموخته ها در محیط عمل می باشد. موفق یاشید.
  فارغ التحصیل لیسانس دانشگاه آزاد
  ارشد دولتی

 2. الهه می‌گه:

  باسلام
  من کارمندم ونمی تونم در کلاسها شرکت کنم برای همین می خوام در دوه های ارشد فراگیر در رشته نرم افزار شرکت کنم ولی بین دوره مجازی و فراگیر شک دام به دلیل مدرکی که ارائه میشه به نظر شما چکار کنم؟ درضمن رشته من فقط در تهران وجود دارهو من در مشهد زندگی می کنم اگه در دوره های فراگیر شرکت کنم چطوری باید امتحان بدم یا در کلاس شرکت کنم؟؟

 3. فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور می‌گه:

  با سلام ودرود من دوره کارشناسیمو دانشگاه پیام نور خوندم ارشد ملی قبول شدم واز بهترین دانشجوهای ارشد دانشگاه وجز استعدادهای درخشان ودر حال حاضر بورسیه گرفتم ودرحال انجام کارهاش هستم میخواستم بگم ما پیام نورهایی ها سخت کوش پرتلاشیم آنچه نصیب ما میشه حاصل تلاش خودماست من افتخار می کنم دوره کارشناسیمو پیام نور خوندم سختی های زیادی کشیدم در این دانشگاه ولی همیشه موفق بودم.من از مسوئلین میخوام به دانشجوهای این دانشگاه ارج منزلتی بیشتری بدهند

 4. SDS می‌گه:

  پیام نور از غیر انتفاعی و ازاد بهتره چه از لحاظ شهریه چه از لحاظ مدرک و چه از لحاز بار علمی،دانشجوی پیام نور علم بیشتری داره

 5. ساسان می‌گه:

  مدیر سایت لطفا به تمام مسولان کشور بگید که ما پیامنوری ها اغلبمان سخت کوشیم مگه این که عده ای از ما سختکوش نباشن واینکه اغلب پیامنوریها از استخدامیها هم قبول میشن

 6. ؟ می‌گه:

  سلام بچه های پیامنور بیشترشان از بچه های سار دانشگاهها بیشر درس میخونند وهمه این را میدانند ولی چرا بهاش کمه؟ه خصوص نزد مسئولان اداری ولی مردم عادی میگن پیامنوریها زحمت کشن.لطفا به پیامنوریها ارج بنهید.ممکنه ای مسئولان کشور؟

 7. محمد می‌گه:

  سلام سایت پر محتوایی دارید . مرسی

 8. اكوان می‌گه:

  سلام.
  آیا عنوان فراگیر از مدرک دانشگاه پیام نور حذف شده ؟ اگه حذف شده ارگان های دولتی جهت استخدام چگونه تشخیص می دن که مدرک صادر شده فراگیره یا رسمی؟
  با تشکر

  • مدیر سایت می‌گه:

   بله حذف شده است هیچگونه راه تشخیص از روی مدارک وجود ندارد و در کل مدارک یکسان سازی شده است و هیچ فرقی ندارند

   • اكوان می‌گه:

    مرسی که پاسخ دادید. :)

   • آنيتا می‌گه:

    سلام
    یعنی اگه به شوخی (همون دروغ) به دوستامون بگیم از طریق کنکور سراسری به طور رسمی پیام نور قبول شدیم نمیفهمن که فراگیر هستیم؟ ( البته ببخشیدا اگه میشه جواب رو به ایمیلم بفرستید)

    • مدیر سایت می‌گه:

     مدرک که فرقی نداره و تا استعلامی از دانشگاه نشه نمی توانند بفهمند شما از چه طریقی مدرک گرفته ایید ( البته منطقا هم نباید فرقی باشد )

     • اكوان می‌گه:

      پس ارگان های دولتی از طریق استعلام از دانشگاه تشخیص میدن که فراگیره نه رسمی اون وقت چه لزومی داشت عنوان فراگیر رو حذف کنن وقتی از طریق استعلام و شماره مدرک تشخیص داده میشه که فراگیره، چه لزومی داشته حذف کنن؟ مگه با حذف عنوان چیزی تغییر کرده؟

     • مدیر سایت می‌گه:

      قبلا هم به این سوال پاسخ گفته ام که اصلا از شیوه تحصیل استعلام انجام نمیگیرد اگر نخواهند مدارک پیام نور را بپذیرند منطقا لزومی ندارد که فراگیر بودن یا نبودن آن را استعلام کنند چون دانشجویان سراسری و فراگیر دقیق توی یک کلاس با هم درس می خوانند و فرقی از لحاظ کیفیت تحصیلی بین آنها نیست

   • علیرضا می‌گه:

    یعنی الان همه ی دانشگاه ها یه مدرک مشابه میدن ؟
    فرقی بین شریف و بیام نور نیست؟؟؟؟؟؟

 9. شیدا می‌گه:

  شکی توش نیس ک مدرک پیام نور با مدرک روزانه هیچ فرقی نداره مابیشتر از دانشجوهای روزانه زحمت میکشیم ایشالا همتون تو ارشد مثه همیشه پیام نوریارو سربلند کنین.

 10. مهین می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  آیا این حرف درسته که میگن ارشد مجازی پیام نور رو باید ۳ ساله تموم کنی والا بهت مدرک نمیدن؟ارشد مجازی پیام نور بهتره یا ارشد فراگیر پیام نور؟

  • مدیر سایت می‌گه:

   این خبر صحت ندارد یعنی این خبر منبع موثق ندارد چون تا الان دانشگاه خبری در این مورد منتشر نکرده است
   مسلما چون مدرک ارشد فراگیر که عنوان فراگیر از روی آن حذف شده با مدرک سراسری پیام نور یکسان است به مراتب در درجه بالاتری قرار میگیرد( مدراک مجازی بروی آنها درج می شود که به صورت مجازی گذرانده شده است)

 11. مهسا می‌گه:

  چقدر خوشحالم که سایت به این خوبی راه انداختین و به تمام سوالات پاسخ می دین این معرفتتون قابل ستایشه. من دوباره سوالی برام پیش اومده اونم اینه که، تو مدرک ارشد مجازی پیام نور هم قید می کنن که این مدرک از چه نوعیه؟ (آخه من از دوستان شنیدم که میگن زیر مدرک می نویسند که این دوره مجازی بوده)با این کار اون مدرک هم ارزش نداره؟واقعاً درسته که مدرک ارشد مجازی پیام نور از مدرک ارشد دانشگاه آزاد کم ارزش تره؟ اکثراًمیگن با این مدرک ادامه تحصیل نمیشه داد چون پایان نامه یا مقاله و اینجور چیزا نداره این حرفها راستن؟ببخشید که چندین سوال پرسیدم.

  • مدیر سایت می‌گه:

   خبری در این رابطه که عنوان مجازی بروی مدارک درج مش ود یا خیر هنوز به دستمان نرسیده ولی احتمالا درج خواهد شد
   در مورد ارزش مدرک به علت یک سری تبعیض ها شاید در اوایل کار این مدارک ارزش واقعی خود را نداشته باشند ولی با تلاش وزارت علوم در حال توسعه این شیوه آموزشی هستیم که مطمئنا آینده روشنی خواهد داشت
   در مورد مدرک مجازی نمی خواهم بگویم مدرک مجازی آزاد در درجه کمتری است ولی باید بدونید دانشگاه پیام نور بسیار قوی تر در این زمینه سرمایه گذاری کرده و با امکانات آموزش مجازی قوی تری پیش رو می باشد( به نظر شخص خودم مدرک پیام نور در درجه بالاتری قرار دارد)
   اینکه بگوییم ادامه تحصیل نمیشه داد یکح شایعه می باشد ادامه تحصیل این مدارک در مقطع دکتری توسط وزرات علوم تایید و تظمین شده است پس جای نگرانی از این بابت نیست

 12. mahb00b3h می‌گه:

  سلام .امروز جواب کارشناسی ارشد اومد .من پیام نور تهران روش مجازی قبول شدم.به نظر شما روش خوبی برای ادامه تحصیل است؟با مشکلات اینتر نتی که تو ایران داریم میشه راحت درس خوند؟اصلا کسی این روش رو امتحان کرده که نظرشو بگه!

  • مدیر سایت می‌گه:

   با توجه به توسعه این شیوه توسط پیام نور و وزارت علوم باید بگم آینده خوبی را برای آن متصور هستیم و داشتن اتصال اینترنت ADSL برای شرکت در کلاس ها به صورت مجازی و از اینرنت الزامی است و چون شبکه اینترانت کشور در حال بهبود است مشکلی نخواهید داشت

 13. رضا زینلی می‌گه:

  سلام.مجازی پیام نور با خود پیام نور در جه جیزهایی تفاوت داره؟

 14. محمد می‌گه:

  سلام دوستان پیام نوری
  و سلامی مخصوص برای مدیر سایت

  از دوستان و هرکسی که اطلاع داره جوا میخوام!!!!!!

  من ترم اولی هستم و ازتون میخام بگین از اولش چجوری بخونم که راحت تو ارشد قبول بشم!!!
  ( با حجم زیاد کتابا چیکار کنم)

 15. مسعود می‌گه:

  چه دانشگاه ازاد و مازاد چه غیر انتفاعی چه سراسری یا پیام نور فقط تو استخدام دولتی چیزی که مهمه یک اصله و اون بند پ یا پارتییه وگرنه بین این مدرکا هیچ فرقی نیست پیش وجدان خودتون ببینین تو هر دانشگاهی که هستین چقدر سواد دارین عزیزان سواد مهمه نه دانشگاه مگه خیام یا رازی تو دانشگاه mit درس خوندن که دانشمند شدن خودشون خوندن. پس از این بند دانشگاه مدرک بیاین بیرون و فقط درس بخونین

 16. امیر می‌گه:

  پیام نوری ها بیشتر از هر دانشگاهی زحمت می کشند ولی نمی دانم چرا با دانشگاههای سطح پایین رتبه بندی می کنند شاید هم بعضی ها اصلا نمی دانند پیام نور چطور دانشگاهیه...

 17. samira.m می‌گه:

  مرسی که جواب سوالامو دادید دمتون گرم

 18. samira.m می‌گه:

  اگه از پیام نور فارغ التحصیل مترجمی زبان بشم اموزش و پرورش به عنوان دبیر استخدامم میکنه؟؟؟؟

  • مدیر سایت می‌گه:

   بله مشکل یا محدودیتی نیست همچنین مدارک فراگیر بدون قید نام فراگیر در مدرک به شما ارائه میگردد که تاییدیه وزارت علوم دارد

 19. samira.m می‌گه:

  اگه کارشناسی رو تو پیام نور و ارشد رو سراسری بخونم دکتری میتونم از دانشگاههای معتبر اروپا پذیرش بگیرم؟؟؟

 20. الميرا می‌گه:

  یعنی همون مدرک سراسری پیام نور رو به فراگیرا میدن؟

 21. الميرا می‌گه:

  میشه بفرمایید واسه ادامه تحصیل دکترا چه ایران چه خارج از ایران این مدرک پیام نور مشکلی داره یا نه؟و اگه از مدرک عنوان فراگیر حذف میشه چرا بهش میگن فراگیر؟

  • مدیر سایت می‌گه:

   مدارک پیام نور در شیوه پژوهش محور هیچ مشکلی در ادامه تحصیل ندارد
   به علت اینکه پذیرش آن با پذیرش پیام نور از طریق سراسری فرق دارد به این شیوه پذیرش فراگیر گفته می شود وگرنه مدرک ان با سراسری پیام نور یکی است

 22. امیر می‌گه:

  فکر نکنم از نظر ارزش مدرک کمتر از بقیه باشه.ولی خوب دانشجوهاش زحمت بیشتری واسه گرفتن مدرک نسبت به بقیه میکشن.

 23. ایرانی می‌گه:

  آقای محمد حسین خان انگار از بچه های به قول خودشون پیام زور زوری چیزی بهشون وارد شده که اینقدر از این دانشگاه بدشون میاد...
  در کل فکر نمیکنم هیچ دانشجوی فرهیخته و فاخری حالا تو هر دانشگاهی که درس خونده باشه همچین ادبیاتی بکار ببره.
  این ادبیات بیشتر مربوط به بچه های سر کوچه و دوران راهنماییه تا دانشگاه.
  متاسفانه با زیاد شدن واحدهای آزاد و پذیرشای التماسی یه عده از همین آدما هم قاطی دانشجوهای عزیز دانشگاه آزاد شدن و دانشگاه رو با مدرسه راهنمایی اشتباه گرفتن.

 24. ایرانی می‌گه:

  ببینید دوستان
  من دوره کاردانیمو تو دانشگاه سراسری بودم.
  دوره کارشناسیمو تو رشته مهندسی مکانیکم تو دانشگاه آزاد واحد اصفهان.
  الانم با تغییر رشته دارم تو دانشگاه پیام نور درس میخونم.
  به عنوان کسی که هم دانشگاه آزاد و هم دانشگاه پیام نورو تجربه کرده میگم که سطح علمی بچه های پیام نور به دلیل حجم بالای کار به مراتب از بچه های آزاد تو رشته های مشابه بالاتره...
  چون اکثرا تو دانشگاههای آزاد و دولتی فقط بخش کوچیکی از کتاب تدریس میشه.
  همین امره که قبولیای پیام نور تو ارشدو از بقیه دانشگاهها بیشتر کرده.

 25. محمد رضا می‌گه:

  به نظر من مدرک پیام نور از دانشگاه آزاد معتبر تره
  بجه های پیام نور از نظر علمی در سطح بالاترند و همچنین درصد کارهای پژوهشی آنها در مراکز علمی خارج کشور بیشتر است

 26. محمدحسین می‌گه:

  نه اخوی مثل این که تو پیام زور درس خوندی فکر کردی دیگه پیام زور از دولتی و آزاد بهتره.

  • مدیر سایت می‌گه:

   اینکه پیام نور ضعف هایی داره شکی توش نیست ولی اینکه در برخورد با مدرکش تبعیض قائل میشه بسیار موضوع مهمی هست که حتی بچه های فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هم با هاش دست به گریبانند

نظر دهید
     آخرین بروزرسانی : شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴