خدایا برای تو حرکت می کنیم
جزوات ارشد فراگیر
جزوات ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات کنکور دکترا
سوالات کنکور دکترا
تند خوانی و تقویت حافظه
تند خوانی و تقویت حافظه
مجموعه سوالات کامل فراگیر
مجموعه سوالات کامل فراگیر
قبولی تضمینی در کنکور با نرم افزار تقویت حافظه

ممجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها

همه | داوطلبان | کنکور های فراگیر | قبول | می شوند | جزئیات پذیرش

جزئیات پذیرش در آزمونهای فراگیر اعلام شد و همه های فراگیر قبول خواهند شد

معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور با اشاره به ظرفیت های پذیرش در مقاطع مختلف گفت: کنکور کارشناسی فراگیر، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور روز جمعه 23 دی ماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود.

به گفته معتمدی در صورتی که داوطلبان در هر کدام از دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کف نمره ( حدنصاب نمرات دروس آزمون و حدنصاب معدل کل آن دروس) را کسب کنند، پذیرفته می شوند، هرچند که در کارشناسی ارشد ظرفیت پذیرش محدودتر است.

عبدالله معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: در مقطع کارشناسی ارشد، 190 هزار نفر، در مقطع کارشناسی 130 هزار نفر و در مقطع کاردانی به کارشناسی 15 هزار نفر برای شرکت در دوره های فراگیر پیام نور ثبت نام کرده اند.

وی گفت: در هر رشته محل در مقطع کارشناسی 30 تا 50 نفر و در هر رشته محل مقطع کارشناسی ارشد به این ترتیب پذیرش انجام می شود که 15 نفر در پژوهشی و 15 نفر در آموزش محور دانشجوی فراگیر پیام نور می شوند.

علت قبولی اکثر داوطلبین : معاون آموزشی دانشگاه پیام نور تأکید کرد: برای دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ظرفیت اعلام شده بیشتر از تعداد شرکت کنندگان است و از این نظر مشکل کمبود ظرفیت نداریم.

وی تأکید کرد: در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز داوطلبان هیچ گونه نگرانی از بابت ظرفیت پذیرش نداشته باشند، زیرا همانند دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ظرفیت بیشتر از تعداد داوطلبان است. نیمی از داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته از طریق کنکور فراگیر و نیمی از طریق کنکور سراسری تأمین می شوند.

معاون دانشگاه پیام نور با اشاره به زمان برگزاری هر سه آزمون فراگیر این دانشگاه خاطرنشان کرد: آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور روز جمعه 23 دیماه برگزار می شوند.

وی افزود: در نوبت صبح آزمون مقطع کارشناسی و در نوبت بعد از ظهر آزمون مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته برگزار می شوند.

توضیحات تکمیلی :

کف نمره یا همان حدنصاب قبولی برای مقطع ارشد : کسب نمره بالا 12 برای تمام دروس و کسب معدل کل بالای 14

کف نمره یا همان حد نصاب قبولی برای مقطع کارشناسی : کسب نمره بالا 10 برای تمام دروس و کسب معدل بالای 12

با توجه به تحمل سختی های بسیار زیاد برای شما دواطلبین در این دوره وپیش آمد تغییرات غیر منتظره و غافلگیرانه برای شما امیداریم این خبر امیدواری شما را جهت کسب قبولی در این کنکور را به دنبال داشته باشدبا توجه به گفته های جناب آقای معتمدی که جای بسی امیدواریست تعداد شرکت کنندگان این دوره با خوش شانسی بسیار بالا از ظرفیت پذیرش تعیین شده کمتر است و همین مسئله احتمال قبولی برای تمام داوطلبان را بالا میبرد

توصیه ما به تمام داوطلبان همراه با وب سایت همیشه آنلاین همیشه امیدواری و دلگرمی بوده و سعی کردیم در این دوره به تمام کسانی که از ما مشاوره گرفته اند به نوعی شرکت در آزمون این دوره دلگرم نماییم تمامی شما را از خداوند متعال خواستاریم

اختلاف آمار منتشر شده :

با توجه به اینکه آمار شرکت کنندگان اعلام شده از طریق مرکز آزمون پیام نور به نقل از خبرگزاری مهر با آمار منتشر شده توسط خبرگزاری ایرنا لازم به توضیح است که آمار شرکت کنندگاه اعلام شده از طرف سازمان سنجش به نقل از خبرگزاری ایرنا به شرح ذیل است

'حسین توکلی' روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: تعداد 102 هزار و 854 نفربرای شرکت در آزمون کارشناسی،86 هزار و 16 نفر برای شرکت درآزمون کارشناسی

ارشد و چهار هزار و 663 نفر برای شرکت در آزمون کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) دوره های فراگیر پیام نور ثبت نام کردند.

اطلاعات تکمیلی در مورد ثبت نام کنکور فراگیر این دوره :

وی زمان توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی دوره های فراگیر نوبت بهمن ماه را از 20 تا 22 دی ماه عنوان کرد و گفت: توزیع کارت داوطلبان به شیوه اینترنتی و از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش صورت خواهد گرفت.

ثبت نام از داوطلبان مقطع کارشناسی فراگیر از 24 مهرماه تا سوم آبان ماه و ثبت نام از داوطلبان مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته فراگیر پیام نور از 4 تا 15 آبان ماه از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش انجام گرفت.

پذیرش داوطلبان کارشناسی ارشد فراگیر در 789 رشته محل صورت می پذیرد و کل ظرفیت ایجاد شده برای پذیرش دانشجویان در این مقطع 11 هزار و 260 نفر پیش بینی شده است.

ثبت نام متقاضیان دوره های کارشناسی فراگیر نیز در 107 رشته و هشت هزار و 805 کدرشته محل انجام شد و ظرفیت پذیرش دانشجو در این دوره حدود 240 هزار نفر اعلام شده است.

 منبع : خبرگزاری مهر و خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا

تهیه و تنظیم : همیشه آنلاینمطالب مرتبط با این مطلب :

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

..:: با محبوبیت این مطلب در گوگل به دیگران امکان دسترسی به آن را بدهید ::..ارشد,فراگیر,قبولی,جزئیات,پذیرش,کنکور,پیام نور,دانشگاه,کف نمره,کارشناسی ارشد,کارشناسی ناپیوسته,کارشناسی,فراگیر پیام نور به گفته معتمدی در صورتی که داوطلبان در هر کدام از دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کف نمره را کسب کنند، پذیرفته می شوند

ارسال مطلب به : ياهو مسنجر بالاترين فيس بوک دنباله فريندفيد ارسال ايميلکلوب تويتر


مجموعه های تخصصی گروه همیشه آنلاین
All Arshad 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر نرم افزار
بسته کامل جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
40b7398e modiriat ejrayi 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
d209e830 Modiriat Bazargani 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
ba24ec2d Modiriat MBA 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت mba ام بی ای
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت MBA ام بی ای
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۲۰۰۰ تومان
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۵۰۰ تومان
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
1 لوح فشرده
۱۰۶,۰۰۰ تومان

برای اینکه بتوانید از آخرین مطالب ( دانلود سوالات و مقالات و خبرهای پیام نور ) مطلع گردید با وارد کردن ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

آدرس ایمیل خود را وارد نماییدتوجه داشته باشید که پس از ثبت ایمیلتان یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی جهت تکمیل ثبت نام شما در خبر نامه به ایمیل شما ارسال میگردد که باید بروی لینک ارسالی کلیک نمایید تا فرآیند ثبت نام شما در خبر نامه تکمیل گردد

پاسخ۱۱۰به “همه | داوطلبان | کنکور های فراگیر | قبول | می شوند | جزئیات پذیرش”

 1. ابوالفضل می‌گه:

  باسلام.من مدرکم کارشناسی عمران بامعدل ۰۳/۱۲ هستش.آیامیتونم توکنکورفراگیرارشد(مهندسی عمران- مدیریت ساخت) شرکت کنم؟آخه شنیدم معدلم باید۱۴به بالاباشه.آیا این موضوع صحت داره؟

 2. زهرا می‌گه:

  من سال ۹۱ در کنکور فراگیر ارشد معماری شرکت کردم ولی قبول نشدم .....با توجه به توضیحات بالا...........و داشتن ظرفیت بالا چرا؟

  • مدیر سایت می‌گه:

   کنکور سال ۹۱ هنوز برگزار نشده چطوری شما می گویید قبول نشدید !!!؟؟؟( در ضمن اگر دقیق این مطلب را بخوانید می بینید مربوط به داوطلبان ارشد نمی شود)

 3. sana می‌گه:

  سلام من میخوام ارشد مهندسی کشاورزی امتحان بدم ولی چون رشته ام نیست هیچ معلوماتی هم ندارم و وقت برای خوندنش هم ندارم اما چون ظرفیت جایی رو که انتخاب کردم هم برای اموزش محور هم پژوهش محور در دو نوبت جمعا میشه ۸۰ نفر و هم این که فرزند شهیدم و سهمیه دارم و هم کارمند دانشگاه سراری ام و سهمیه کارمندی دارم احتمال این که قبول بشم رو خودم زیاد میدونم شما چی فکر میکنید قبول میشم با این که نخوندمو ازرشته اش هم سر در نمیارم

  • مدیر سایت می‌گه:

   نمی خواهم شما را نامید کنم ولی زیاد به سهمیه خود اکتفا نکنید چون ۸۰% نمره آزمون در قبولی هر داوطلب موثر است که به نظر من مطالعه را نباید کنار بگذارید

 4. هادی می‌گه:

  سلام.پارسال تو رشته ام بی ای شرکت کردم.یکی شدم ۱۶ یکی ۱۲.۶۷ زبان هم شدم ۸ معدل کارشناسی هم ۱۳.۹۴ بود .قشم قبول نشدم.۴۰ نفر زیر قبولی بودم امسال احتمال قبولی هست؟؟؟

 5. محمد می‌گه:

  باسلام
  چرا سایت ب روز نمی کنید ؟
  ایا ارشد فراگیر تکمیل ظرفیت داره؟
  جواب بدین خواهشا

  • مدیر سایت می‌گه:

   درگیر بودن بچه های گروه و خودم در توسعه بخشی از سایت (فروشگاه) و تهیه مجموعه های آموزشی رشته های جدید همچنین نزدیکی به روزهای پایانی سال از دلایل کند شدن بروزرسانی سایت است
   احتمال اعلام تکمیل ظرفیت بسیار ضعیف است ولی اگر بخواهند اعلام کنند باید بعد از تعطیلات منتظر باشید

 6. ماهان می‌گه:

  سلام
  با عرض معذرت نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه؟

 7. فاطمه می‌گه:

  سلام ایا من که ترم ۴ دانشگاه دولتی ام میتونم هم زمان از طریق فراگیر تو پیامنورمبخونم؟

  • مدیر سایت می‌گه:

   طبق خبرهای دانشگاه پیام نور می توانید به صورت همزمان با فراگیر می توانید تحصیل نمایید ولی از جزئیات آن بی اطلاعیم لطفا با دانشگاه در این زمینه تماس بگیرید

 8. پریسا می‌گه:

  سلام پس چرا جوابهای ارشد دیر میاد به خدا ما سکته کردیم تورا خدا دعا کنید قبول شم - مدرک پیام نور معتبره یا ازاد

 9. سهيلا می‌گه:

  توروخدا واسم دعا کنید ارشد قبول شم.

 10. محمد می‌گه:

  سلام با توجه به این مطلب یعنی از این ۱۵ نفی رو که تو رشته حقوق خصوصی نوشته شده تو دفترچه بیشتر پذیرش میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 11. رقیه می‌گه:

  سلام خسته نباشید من شنیدم در کنکور کارشناسی فراگیر دی ۹۰ همه داوطلبان قبول میشوند در صورتی هم که کف نمره را نیاورند بعد ازینکه وارد دانشگاه شدند میتوانند اون واحدها رو پاس کنند حقیقت داره؟

  • مدیر سایت می‌گه:

   در صورتیکه تمام داوطلبان شرکت کننده در سطح پایینی باشند ولی اینکه همه در کنکور ارشد قبول شوند درست نیست چون ظرفیت ارشد محدود است و تا نتایج اعلام نشود مشخص نمی شود

 12. نیما فرسادخلیلی می‌گه:

  باعرض سلام وتشکرازاینکه به موقع به سوالات جواب میدین
  گفته شده بود نتایج آزمونهای فراگیرتابهمن اعلام میشه اماالان توسایت تون نوشتین که گفتنداوایل اسفندماه اعلام میشه دوباره چی شده حالا تاآخربهمن میدن یااوایل اسفند چون ثبت نام هم ازاول اسفندشروع میشه این چطورمیشه؟
  ممنونم از جوابگوییتان

  • مدیر سایت می‌گه:

   قبلا پیام نور اعلام کرده بود از ۲۵ بهمن به بعد اعلام خواهند کرد ولی سازمان سنجش به دلیلی برگزاری آزمون های ارشد سراسری نتایج را در هفته اول اعلام خواهد نمود

 13. سیدمحمد می‌گه:

  با سلام آیا فردا نتیجه ها اعلام میشود چون با پیام نور تماس گر فتم گفتند مسئول اعلام نتیجه آزمون سازمان سنجش است و ساز مان سنجش نیز نیمه اول اسفندرا زمان اعلام نتیجه گفته است

 14. ‏ رضا می‌گه:

  سلام‏ ‏.‏ ‏دو‏ ‏تا‏ ‏سوال‏ ‏دارم‏ ‏.‏ ‏‏ ‏ایا‏ ‏پذیرش‏ ‏ارشد‏ ‏دوبرابر‏ ‏شده‏ ‏یا‏ ‏همون‏ ‏یازده‏ ‏هزار‏ ‏هست؟‏ ‏‏ ‏من‏ ‏ارشد‏ ‏جامعه‏ ‏شناسی‏ ‏تهران‏ ‏زدم‏ ‏ابا‏ ‏فقط‏ ‏ساختمان‏ ‏مرکزی‏ ‏ارشد‏ ‏رشته‏ ‏من‏ ‏رو‏ ‏داره‏ ‏یا‏ ‏بقیه‏ ‏پیام‏ ‏نور‏ ‏‏ ‏های‏ ‏تهران‏ ‏هم‏ ‏داره

  • مدیر سایت می‌گه:

   هنوز افزایش ظرفیت قطعی نیست
   باید دانشکده مرتبط با رشته خودتان را از طریق دانشگاه جویا شوید لطفا به سایت پیام نور مراجعه نمایید

 15. نیما فرسادخلیلی می‌گه:

  سلام من میخواستم بدونم که نتیج آزمون فراگیرکه ۳۰دی ماه برگزارشد نتایجش ۸اسفنداعلام میشه پس داوطلبین کیب انتخاب واحدمیکنن برای ترم جدید خواهشن اگه میشه زود جواب بدین ممنون

  • مدیر سایت می‌گه:

   شما خبر جدید را در سایت مطالعه نکردید احتمال اینکه نتایج از ۲۵ بهمن به بعد اعلام شود زیاد است و زمان ثبت نام قبول شدگان نیز در اوایل اسفند انجام می شود

 16. با‏ ‏سلام.دو‏ ‏تا‏ ‏سوال‏ ‏دارم... می‌گه:

  اطلاع‏ ‏رسانی‏ ‏ای‏ ‏سایت‏ ‏عالیه‏ ‏چو‏ ‏به‏ ‏داوطلب‏ ‏خیلی‏ ‏امید‏ ‏میده

 17. سلمانی می‌گه:

  با سلام آیا معدل دروس دانشپذیی در معدل کل تاثی دارد چگونه؟

 18. navid می‌گه:

  کلاسهای کارشناسی فراگیر ۵ شنبه و جمعه بود آیا کلاسهای ارشد تهران و کرج همینوطریه؟ چون کارمندم سوال کردم. مچکر

 19. سارا می‌گه:

  سلام.ممنون می شم درباره مدرک دانشگاه پیام نور واسم توضیح بدین که نسبت به آزاد چقدر اعتبار داره.با تشکر

 20. تنها می‌گه:

  سلام
  میشه راهنمایی کنین جه جوری به کارنامه ارشد حسابداری دسترسی پیدا کنیم با تشکر

 21. احمد باغباني می‌گه:

  باسلام من در حال حاضر واجد شایط بسیجی فعال شده ام(اول بهمن) چطور میتوانم کدرهگیری خودرا به سازمان سنجش اعلام کنم

 22. خسته نباشید می‌گه:

  با سلام مجدد منظورم نحوه محاسبه معدل دوره کارشناسی درآزمون فراگیر ارشد بود.

 23. باتشکر فراوان از زحمات شماعزیزان می‌گه:

  باسلام درهنگام دریافت کارت آزمون ارشد فراگیر،سازمان سنجش ذکر کرده که بجزایثارگران باقی متقاضیان سهمیه(مثلا بسیجی فعال)که عنوان سهمیه روی کارت آزمون آنها ذکر شده بایستی کد رهگیری بگیرند در حالی که نیروی مقاومت اظهارمیداردکه بخشنامه ای برایمان نرسیده ودرسوال از سنجش ،ثبت عنوان سهمیه بسیجی فعال برروی کارت را کافی می داندحالااگر کسی دروغ نوشته باشد چطور ازراستگو تمایز داده می شود؟

 24. واقعا ممنون از اطلاع رسانی به روزتان موفق باشید می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید لطفا نحوه محاسبه معدل را آزمون ارشد فراگیر توضیح دهید.باتشکر
  علی

 25. تشکر می‌گه:

  گفته بودم بعد از امتحان مجددا سری بهتون میزنم خوشبختانه امتحان بین الملل تا حدودی ساده بود امیدوارم قبول شم
  درضمن اگه ممکنه و براتون مقدور بود سئوالات و پاسخنامه امتحان بین الملل امروز رو در سایتتون قرار دهید

 26. mozhgan می‌گه:

  سلام
  اگه میشه یه صفحه بذارین که جوابای ارشد کامپیوتر رو با هم چک کنیم و پاسخنامه هامونو بذاریم

 27. گله مندی از مدیر سایت می‌گه:

  درخواست کارنامه ارشد حقوق بین الملل سالهای قبل را نموده بودم اما جوابی ندادید

  • مدیر سایت می‌گه:

   کارنامه ای از این رشته در دست نداریم لطفا نظرات تکراری ثبت نکنید تمام نظرات خوانده و پاسخ داده می شود لطفا به نظرات قبلی خود مراجعه و پاسخ آنها را بخوانید

 28. حسین می‌گه:

  باسلام دوباره.ازسایت خوبتون کمال قدردانی وتشکررودارم خواستم بدونم اردیبهشت ۹۱آزمون ارشدفراگیربرگزارمیشه یاخیر؟درصورت برگزاری آیامنابع حسابداری تغییرمیکنه؟ممنون

  • مدیر سایت می‌گه:

   در اردیبهشت ۹۱ آزمونی برگزار نمی گردد و آزمون دوم در ۳۰ دی ماه ۹۰ برگزار میگردد ( زمان آزمون ها تغییر کرده است ) همچنین آزمون دوره بعد در دی ماه سال ۹۱ است

 29. حسین می‌گه:

  باسلام آیامنابع آزمون ارشدفراگیرحسابداری مرحله دوم سال ۹۱که آزمون آن دراردیبهشت ۹۱است تعییرمیکند؟باتشکر

 30. taha می‌گه:

  با سلام از سایت بسیار ارزنده تون امیدوارم این باعث افزایش روز به روز پیشرفت شما باشد.
  بنده دو سه روز دیگه امتحان ارشد در مقطع حقوق بین الملل رو دارم تمام سعی خودمو کردم باقیش با بالایی با خوندن اخبار شما و جواب بخش مدیرهارو تماما خوندم باعث روحیه شد .التماس دعا دارم و امیدوارم خبر قبولیمو مجددا در هینجا اعلام نمایم
  باشکرفراوان

 31. فریده می‌گه:

  سلام.میشه لطفایه نمونه کارنامه ارشدآموزش زبان انگلیسی بذارید؟ممنون

 32. milad می‌گه:

  برای من سوال اینجاست که برخی از دوستان من در دوره قبل مثلا یکی از دروس رو نمره زیر ۱۰ اوردن ولی با این حال حتی تهران پذیرفته شدند!لطفا توضیح بدید ممنون

  • مدیر سایت می‌گه:

   بله آنها قبول مشروط شده اند چون معدل آزمونشان بالا بوده و پس از قبولی باید درسی رو که زیر ۱۲ گرفته اند را مجددا آزمون بدهند

 33. احمد می‌گه:

  لطفا توضیح بدین چه جوری میشه همه قبول بشن . آیا کف نمره قبولی رو بیاریم پذیرفته می شیم ؟

  • مدیر سایت می‌گه:

   نمیشه گفت قبولی ۱۰۰% است ولی احتمالش بسیار زیاد است اگر کفن نمره یا همان حد نصاب را در آزمون کسب نمایید چون در مقطع ارشد ظرفیت محدودتر است باید توجه داشته باشید که نسبت به کارشناسی درصد قبولی پایین تر می باشد

 34. حامد می‌گه:

  با سلام
  آیا کنکور پیام نور نمره منفی دارد؟

 35. مجید می‌گه:

  سلام از دوستان همیشه آنلاین
  من کارشناسی ارشد میخوام امتحان بدم
  یعنی الان این آزمون ربطی به نمره دروس نداره؟
  یعنی به احتمال زیاد تو این آزمون قبولیم؟
  ممنون میشم یه توضیحی بدید

  با تشکر

  • مدیر سایت می‌گه:

   اتقاقا به نمره دروس شما ربط دارد و باید در مقطع ارشد حد نصاب نمره را بدست آورید که چون در این دوره ظرفیت بیشتر از تعداد شرکت کننده هاست به احتمال زیاد ، قبولی برای کسانی که حد نصاب نمره را بیاورند بسیار نزدیک هست

 36. يوسف رحماني می‌گه:

  تورا به خدا راهنمای کنید برای دریافت پاسخنامه ها چکارکنیم؟سوالات را از بانک سوالات پیام نورخریدیدیم ولی بدون پاسخنامه زیاد به پاسخهای خو اطمینان نداریم.چگونه دریافت کنم؟ زبانشناسی همگانی ارشد فراگیر سالهای ۸۵ تا ۸۹ از طریق ۰۹۱۴۴۴۲۹۸۶۷

 37. MARYAM می‌گه:

  واقعا کنکور شد ۳۰دی؟

 38. مریم می‌گه:

  کد ۲باره کنکور کارشناسی هست؟برای فراکیر

 39. مرتضی می‌گه:

  سلام خبر جدید ازمون یک هفته عقب افتاد تو خبر گزاری فارس زده امتحان افتاد ۳۰ دی.

 40. احمد می‌گه:

  سلام عنایت بفرمایید حقیقت داره امسال دو بار کنکور فراگیر برگزار میشه

 41. ماهان می‌گه:

  سلام
  نفر ششم کارشناسی ارشد صنایع پارسال نمره درس آمارش ۶ و تصمیم گیریش ۸ شده. چجوری کف نمره محاسبه میشه که ایشون قبول شده؟؟

  • مدیر سایت می‌گه:

   لطفا مدرک معتبر یا کارنامه را ارائه دهید

   • ماهان می‌گه:

    روزی که رفتم دفترچه کنکورو بگیرم یه برگه تبلیغاتی دادن بهم که مال آموزشگاه سیمیا بود. اگه بخواید باید یرم اسکنش کنم واستون.

    • مدیر سایت می‌گه:

     به نظر شما میشه به تبلیغات یک موسسه اعتماد کرد !!!!؟ این موسسات برای جذب داوطلبین هر دورغی رو به شما میگن ولی در واقعیت همچین چیزی غیر ممکنه کسانی که قبول شده اند تماما معدل بالای ۱۵ داشته اند و تو این چند سال شاهد نبودیم که داوطلبی نمره هایی به اینصورت داشته و قبول شده باشه

     • m.a.h می‌گه:

      با سلام و خسته نباشید.
      یا من بد متوجه صحبتای شما شدم یا شما دارید اشتباه میکنید.
      من واسه ارشد در کارنامه های موجود در سایت خودتون چندین نفررو که قبول شدن و حتی محل قبولی و رتبه شون رو نوشتن رو معدل ۳ نمره درسشون رو محاسبه کردم گه بعضیاشون حتی زیر ۱۰ بودن. حالا معدل کارشناسی ۲۰% محاسبه میشه در معدل هرجوری که حسابش کردم معدل بعضیاشون حتی ۱۱ هم نمیشد. الان من یهمواردی از سایت خودتون واستون این پایین میفرستم شما اگه میتونی مارو از این جهالت در بیاری چون واقعا گیج شدم چجوری شما میگید معدل همه بالا بوده
      سه درس هر کدوم ۳ واحد
      درس اول۱۳.۳۳ درس دوم۸ درس سوم۱۱.۳۳ معدل کارشناسی۱۲.۷۷ محل قبولی :قشم تراز۱۲.۵۲ رتبه۴۴

      خوب این معدل ۳درسش زیر ۱۰ میشه. معدل کارشناسیشم که ۱۲.۷۷ هستش ۲۰% ربطش بدیم به معدل زیر ۱۰ به ده هم به زور میرسه

      درس اول۱۶درس دوم ۸.۱۰ درس سوم۴.۸ معدل کارشناسی۱۸.۰۹ محل قبولی : اولویت اخر
      اینم که معدلش میشه۹.۶۳
      و معدل کارشناسیشم هرجور ۲۰% دخالت بدیم فک میکنید چقد میشه

     • مدیر سایت می‌گه:

      شما که فرمول محاسبه معدل ها و سهیمه ها را ندارید چطور محاسبه نمودید
      باید ذکر کنیم که سهیمه ها مثل بسیج و معدل کارشناسی بروی نمرات و تراز تاثیر دارند ولی فرمول آن مشخص نیست و همچنین اکثر کارنامه ها توسط داوطلبین ارسال شده و صحت آن مشخص نیست شاید هم داوطلب با نمراتی که ارسال کرده قبول نشده باشد ما فقط جهت نمونه نمرات قرار داده ایم و زیاد نمیشه استناد کرد
      ولی معدل کسانی که به شخصه خودم کارنامه هاشون رو دیدم از ۱۵ به بالا بوده و حتی داوطلبین بودند که نمرات پایین داشتند ولی با سهمیه قبول شده اند در کل هیچ نظم خاصی مشاهده نشده !!!
      بهتره زیاد ذهن خودتون را درگیر نکنید چون هیچ ملاک محاسبه ای وجود ندارد

 42. احسان می‌گه:

  وااااای هفته دیگه این موقع تکلیف معلموم میشه.یا علی

 43. shok می‌گه:

  سلام لطفا سریع جواب بدبد ایابه تعویق افتادن امتحان ارشد فراگیر از ۲۳ دی صحت داره منبع موثق داره یا نه

 44. فاطمه می‌گه:

  سلام من یه سوال پرسیدم ، چرا اینجا نیست سوالم ؟

  • مدیر سایت می‌گه:

   با عرض پوزش به علت حساسیت بالا نظراتی که جنجالی باشند یا برای سایت مشکل ایجاد نمایند حذف خواهند شد لطفا در گذاشتن نطرات دقت کنید

 45. آذین می‌گه:

  سلام.
  اگر کسی تو هر سه درس نمره کف رو دریافت کنه قبوله؟ در اینصورت کف معدل که رعایت نمیشه.میشه توضیح بدین.ممنون

 46. فريد می‌گه:

  سلام،با توجه به ارتباط نسبی شما با داوطلبان ازمون،ایا می تونید به صورت حدودی حدس بزنید که کدام رشته های ارشد بیشترین داوطلب رو دارند؟ممنون

  • مدیر سایت می‌گه:

   بر این اساس نمیشه دقیقا نتیجه گرفت کدام رشته ها بیشترین داوطلب را دارند ولی رشته های کامپیوتر و مدیریت بیشترین درخواست ها را دارند

 47. ساناز می‌گه:

  سلام میشه لطفا تعداد متقاضیای ارشد معماری رو بدونم؟

 48. احسان می‌گه:

  بله شما صحیح می فرمایید!

 49. مانی می‌گه:

  بسیار ممنون که این خبر خوشحال کننده را دادید
  خدا عمرتون بده
  انشالله موفق باشید ما هم همینطور

 50. مرتضی می‌گه:

  من که باور نمیکنم همه قبول بشن مگه۷۸۹ تا کد رشته محل نیست اگر هر کد هم دست بالا ۳۰ نفر هم بگیره میشه۲۴۰۰۰ نفر قبول می شن اونوقت کجا همه ۱۹۰۰۰۰ نفر قبول می شن؟؟؟؟؟

 51. مرتضی می‌گه:

  همه سایت های خبری تا قبل از این نوشته بودن ۸۶۰۰۰ شرکت کننده برای ارشد چه جوری یه دفعه شد ۱۹۰۰۰۰ ؟؟؟؟

 52. عرفان می‌گه:

  سلام،کسب نمره ۱۲ برای همه دروس و معدل ۱۴ برای رشته های مهندسی یه مقدار سخت به نظر میرسه،مخصوصا وقتی پای دروسی مثل ریاضی مهندسی و دروس محاسباتی وسط بیاد.
  سوالم اینه که در صورت عدم رسیدن به کف اعلام شده،شانسی برای قبولی وجود نداره؟
  در ضمن راجع به نحوه اعمال سهمیه ها هم توضیح بدبد که آیا سهمیه +ظرفیت اعلام شدست یا سهمیه ها هم بخشی از ظرفیت۱۵ یا ۳۰ نفره محسوب میشه؟ممنون

  • مدیر سایت می‌گه:

   با توجه به برآورد خودشان این دوره محدودیت ظرفیت از بین رفته و فقط محدودیت حدنصاب نمره وجود دارد
   بلاخره به خاطر کیفیت پذیرش در فراگیر باید تلاش خودتان را بکنید تا بتوانید کف نمره را بدست آورید وگرنه که هر کسی وارد مقطع ارشد فراگیر خواهد شد و در نتیجه کیفیت مدرک آن پایین خواهد آمد
   هنوز جزئیاتی از نحوه و تعداد ظرفیت پذیرش ها اعلام نشده است هر شیوه ۱۵ نفر اعلام شده ولی عملا بیشتر از میزان خواهد بود

 53. احسان می‌گه:

  آخه نمی شه که.یعنی شرکت کنندگان همه کد رشته ها ۱۵ نفرند؟چرا یهو ۱۰۰هزار نفر ارشد بیشتر شد؟

  • مدیر سایت می‌گه:

   البته برای ارشد در ادامه گفتند که ظرفیتش محدودتره ولی احتمالا با توجه به اینکه دوره قبل تکمیل ظرفیت نداشتند حتما بیشتر از این میزان پذیرش خواهند داشت ( باید منتظر خبر های بعدی باشیم)

   • احسان می‌گه:

    تعداد شرکت کنندگان ارشد زیر ۸۷ هزار نفرند.تصحیح کنید که اطلاع رسانیه غلط نشود

    • احسان می‌گه:

     من این خبر را در سایت مهر و هم در نشریات دیروز دنبال کردم فقط شما می گید ۱۹۰ هزار نفر!!

    • مدیر سایت می‌گه:

     خبر عینا از طریق خبرگزاری مهر به نقل از معاون آموزشی دانشگاه پیام نور بوده است مسئولیت غلط یا درستی آن برعهده خبرگزاری می باشد
     لینک اصل خبر

     • salman می‌گه:

      خبرگزاری مهر اشتباه کرده و تعداد کل داوطلبین رو به جای ارشد زده، چون در سایت ایرنا این خبر وجود داره:
      "شاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۱۹۲ هزار داوطلب برای شرکت در آزمون مقاطع کاردانی به کارشناسی،کارشناسی و کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور خبر داد. 'حسین توکلی' روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: تعداد ۱۰۲ هزار و ۸۵۴ نفربرای شرکت در آزمون کارشناسی،۸۶ هزار و ۱۶ نفر برای شرکت درآزمون کارشناسی ارشد و چهار هزار و ۶۶۳ نفر برای شرکت در آزمون کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) دوره های فراگیر پیام نور ثبت نام کردند. "

      منبع:

     • مدیر سایت می‌گه:

      با تشکر از اطلاع رسانی شما

نظر دهید
     آخرین بروزرسانی : دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴